Klára Psotová | FOTO GRAFIKA MAKE-UP

Napište mi

Zajímá Vás něco dalšího? Napište mi a já Vám odpovím hned, jak to bude možné

    Už od malička mě bavilo focení naším malým „digiťákem“, kreslení, a v pubertě grafický návrhy plakátů, blogů a narozeninových přání. Pokračovala jsem v tom, co mě baví, až se z toho pomalu ale jistě stávala moje práce. Když se z Vašeho koníčku stává práce, objeví se často nějaká krize. Takových jsem měla docela hodně, ale teď musím říct, že díky nim jsem mohla zpátky pochopit, proč mě tahle moje práce baví a jakej mi dává smysl. Focení pro mě už není jen „udělat hezkou památku“. Je to zachycení krásnýho přítomnýho okamžiku. Při focení se mnou Vám rychle dojde, že bez emocí, lásky, radosti a smíchu to nepůjde. Fotky nějaký vzniknou, ale nebudete mít z nich radost ani Vy, ani já. Moje poslání je připomínat lásku, kterou jste v sobě měli a pořád máte. Radost, kterou můžete spolu zažívat kdykoliv a kdekoliv, bezpodmínečně. Když to pochopíte, vzniknou nádherný fotky vtahující do dané chvíle.
    V grafice je moje poslání dost podobný. Předávat Vámi vymyšlenej produkt nebo službu takovou vizuální formou, která udělá radost lidem, kteří výrobek zrovna potřebují. Rozesílat informace a novinky skrze namíru nastavenou grafikou dokonale vystihující Vaši myšlenku.
    A já osobně? Jsem dosti stydlivej typ, ale ve společnosti radostných lidí překypuju energií. Kdybych řekla, že nejsem moc ukecaná, tak se někteří budou divit, protože právě s některýma lidma jsem zase k nezastavení. Z toho plyne, že je nejlepší mě poznat osobně 🙂 Poznávám tolik skvělejch lidí kolem sebe a jsem za to nesmírně vděčná, že můžu dělat co mě baví v takové dobré společnosti. Dáváte mi pokaždý novou zkušenost, která ze mě může dělat lepšího člověka, a díky kterým se moje tvorba může posouvat dál.
    Atelier
    Lazecká 393, Olomouc